Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Annika Åberg - Darell (V)

Kontaktinformation

E-post:
annika.aberg-darell@stenungsund.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Valberedning Ledamot 2022-11-23 2026-10-14