Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Karin Sylvan (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Demokratiberedningen Beredningsledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Valnämnd Ledamot 2023-01-01 2026-12-31