Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Egil Hein Midtbö (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Allmänna utskottet Ledamot 2023-01-09 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31