Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Katja Nikula (S)

Kontaktinformation

E-post:
katja.nikula@stenungsund.se

Bild på Katja Nikula

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Borgerlig vigselförrättare Borgerlig vigselförrättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ordförande 2022-11-23 2026-10-14
Valberedning Ersättare 2022-11-23 2026-10-14