Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Maggie Robertsson (M)

Kontaktinformation

Telefon:
0706-880108 (mobil)

E-post:
maggie.robertsson@stenungsund.se

Bild på Maggie Robertsson

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Borgerlig vigselförrättare Borgerlig vigselförrättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndeman 2022-01-20 - 2023-12-31
Social Myndighetsnämnd Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Förste vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31