Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Ann Damberg Ström (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Folkhälsorådet Ledamot 2023-01-09 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Social Myndighetsnämnd Ordförande 2023-01-01 2026-12-31