Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Olof Lundberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
olof.lundberg@stenungsund.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ordförande 2023-01-01 2026-12-31
Södra Bohusläns Räddningstjänstförbund Ledamot 2023-01-01 2026-12-31