Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Sara Hohlfält (ST)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 2023-12-31