Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Agneta Pettersson Bell (ST)

Kontaktinformation

E-post:
agneta.petterssonbell@stenungsund.se

Bild på Agneta Pettersson Bell

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Social Myndighetsnämnd Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Valberedning Ersättare 2022-11-23 2026-10-14