Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Claes Olsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
claes.olsson@stenungsund.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 2023-12-31