Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Maria Rytterstig Kovacevic (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31