Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Kajs-Marie Ljung (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Råd för funktionshindrade Ledamot 2023-01-26 2026-12-31