Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Christian León Lundberg (ST)

Kontaktinformation

E-post:
christian.leonlundberg2@stenungsund.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-01-01 2026-12-31