Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Ann-Christin Jirblom Karlsson (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Nämndemän Nämndeman 2022-01-20 2023-12-31
Social Myndighetsnämnd Ledamot 2023-01-01 2026-12-31