Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Martina Pettersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
martina.pettersson@stenungsund.se

Bild på Martina Pettersson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-11-24 - 2022-10-14
Social Myndighetsnämnd Ledamot 2020-01-23 - 2022-12-31