Olof Lundberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
olof.lundberg@stenungsund.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Allmänna utskottet Ordförande 2020-11-02 - 2022-12-31
Ekonomi- och personalberedningen Beredningsledare 2020-11-02 - 2022-12-31
Kommunalråd Kommunalråd 2020-11-02 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ordförande 2020-11-02 - 2022-12-31
Krisledningsnämnden Ordförande 2020-12-18 - 2022-12-31