Conny Nilsson (V)

Kontaktinformation

E-post:
Conny.Nilsson2@stenungsund.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Folkhälsorådet Ledamot 2020-10-08 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-09-25 - 2022-10-14
Välfärdsberedningen Beredningsledare 2020-09-25 - 2022-12-31