Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Ulla Johansson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
ulla.johansson@stenungsund.se

Bild på Ulla Johansson

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2020-03-05 - 2022-12-31
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Välfärdsberedningen Beredningsledamot 2019-01-01 - 2022-12-31