Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Melisa Nilsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
melisa.nilsson@stenungsund.se

Bild på Melisa Nilsson

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Råd för funktionshindrade Ordförande 2019-01-14 - 2022-12-31
SOLTAK AB Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Välfärdsutskottet Ledamot 2020-01-13 - 2022-12-31