Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Mats Gjertz (M)

Kontaktinformation

E-post:
mats.gjertz@stenungsund.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-11-12 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Teknisk Myndighetsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31