Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Johnny Alexandersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
johnny.alexandersson@stenungsund.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Demokratiberedningen Beredningsledare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Social Myndighetsnämnd Ersättare 2020-01-24 - 2022-12-31