Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Ida Melin (S)

Kontaktinformation

E-post:
ida.melin2@stenungsund.se

Bild på Ida Melin

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2020-01-23 - 2022-12-31
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Teknisk Myndighetsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Välfärdsutskottet Ersättare 2020-02-10 - 2022-12-31