Roger Andersson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-537 12 13 (mobil)

E-post:
roger.jo.andersson@stenungsund.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Välfärdsberedningen Beredningsledamot 2021-01-21 - 2022-12-31