Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Morgan Andersson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-526 74 74 (mobil)

E-post:
morgan.andersson@stenungsund.se

Bild på Morgan Andersson

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommundelsstämma Spekeröd, Jörlanda och Stora Höga Förste vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Krisledningsnämnden Ersättare 2020-04-16 - 2022-12-31
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Teknisk Myndighetsnämnd Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31