Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Helena Nävergårdh (M)

Kontaktinformation

E-post:
helena.navergardh@stenungsund.se

Bild på Helena Nävergårdh

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Krisledningsnämnden Ersättare 2020-04-16 - 2022-12-31
Pensionärsrådet Ersättare 2019-01-14 - 2022-12-31
Stenungsundshem AB Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31