Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Sara Hohlfält (ST)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommundelsstämma Stenungsunds centrum och Stora Askerön Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-01-07 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31