Daniel Söderström (M)

Kontaktinformation

E-post:
daniel.soderstrom@stenungsund.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-10-09 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Välfärdsutskottet Ersättare 2019-01-14 - 2022-12-31