Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Ingemar Johansson (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-01-07 - 2022-10-14
Pensionärsrådet Ledamot 2019-02-12 - 2022-12-31
Välfärdsberedningen Beredningsledamot 2019-01-01 - 2022-12-31