Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Göran Andtbacka (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-12-17 - 2022-10-14
Teknisk Myndighetsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31