Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Sanida Okanovic (S)

Kontaktinformation

E-post:
sanida.okanovic@stenungsund.se

Bild på Sanida Okanovic

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommundelsstämman Hasselbacken, Kopper, Kyrkenorum och Hallerna Förste vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-01-07 - 2022-10-14
Stenungsunds Energi och Miljö AB, SEMAB Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Stiftelsen Stenungsunds Fjärrvärme Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31