Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Gunilla Brufelt Hallberg (V)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Folkhälsorådet Ledamot 2022-01-10 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-05-07 - 2022-10-14
Råd för funktionshindrade Ledamot 2020-09-25 - 2022-12-31
Välfärdsberedningen Beredningsledare 2021-06-11 - 2022-12-31