Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Tomas Olsson (C)

Kontaktinformation

E-post:
tomas.olsson@stenungsund.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31