Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Wouter Fortgens (M)

Kontaktinformation

E-post:
wouter.fortgens@stenungsund.se

Bild på Wouter Fortgens

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Allmänna utskottet Ersättare 2019-01-14 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31