Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Johan Thunberg (MP)

Kontaktinformation

E-post:
Johan.Thunberg@stenungsund.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Demokratiberedningen Beredningsledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Ekonomi- och personalberedningen Beredningsledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-03-06 - 2022-10-14