Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Ann Christensen (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-02-07 - 2022-10-14
Valnämnd Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31