Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Ronald Olausson (L)

Kontaktinformation

E-post:
ronald.olausson@stenungsund.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-05-07 - 2022-10-14
Teknisk Myndighetsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Välfärdsberedningen Beredningsledamot 2021-03-04 - 2022-12-31