Krister Persson (M)

Kontaktinformation

E-post:
Krister.Persson@stenungsund.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-10-09 - 2022-10-14
Stenungsundshem AB Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31