Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Claes Olsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
claes.olsson@stenungsund.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Stenungsundshem AB Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31