Katja Nikula (S)

Kontaktinformation

E-post:
Katja.nikula@stenungsund.se

Bild på Katja Nikula

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Ekonomi- och personalberedningen Beredningsledamot 2020-02-06 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14