Thomas Danielsson (C)

Kontaktinformation

E-post:
thomas.danielsson@stenungsund.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Allmänna utskottet Ersättare 2020-10-27 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2020-10-08 - 2022-12-31
Teknisk Myndighetsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14