Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Annika Åberg - Darell (V)

Kontaktinformation

E-post:
annika.abergdarell@stenungsund.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-05-07 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Välfärdsutskottet Ersättare 2019-01-14 - 2022-12-31