Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Peter Öberg (M)

Kontaktinformation

E-post:
peter.oberg@stenungsund.se

Bild på Peter Öberg

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Borgerlig vigselförrättare Borgerlig vigselförrättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Demokratiberedningen Vice beredningsledare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31