Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Agneta Pettersson Bell (ST)

Kontaktinformation

E-post:
agneta.petterssonbell@stenungsund.se

Bild på Agneta Pettersson Bell

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragPeriod
Ekonomi- och personalberedningen Beredningsledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Folkhälsorådet Ordförande 2019-01-14 - 2022-12-31
Kommunalråd Kommunalråd 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Förste vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Krisledningsnämnden Ledamot 2019-01-31 - 2022-12-31
Samordningsförbundet Ale, Kungälv, Stenungsund, Tjörn och Öckerö Ledamot 2019-04-01 - 2023-03-31
Välfärdsutskottet Ordförande 2019-01-14 - 2022-12-31