Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Magnus Bennsten (L)

Kontaktinformation

E-post:
magnus.bennsten@stenungsund.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-05-07 - 2022-10-14
Social Myndighetsnämnd Ledamot 2020-10-09 - 2022-12-31
Valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Andre vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31