Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

John Hansson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
john.hansson@stenungsund.se

Bild på John Hansson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gruppledare Gruppledare 2021-06-10 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14