Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Martin Bergman (M)

Kontaktinformation

E-post:
martin.bergman@stenungsund.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommundelsstämma Ödsmål Andre vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31