Förtroendevalda i Stenungsunds kommun

Johan Thunberg (MP)

Kontaktinformation

E-post:
johan.thunberg@stenungsund.se

Bild på Johan Thunberg

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Demokratiberedningen Beredningsledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Valberedning Ersättare 2022-11-23 2026-10-14
Valnämnd Andre vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31